Poznaj nas

1400194_1675559885989669_6570472775266879841_oFirma MTD Butkiewicz została założona w 1991 roku, kiedy to właściciel firmy Ryszard Butkiewicz nabył pierwsze ciągniki. Początki firmy były bardzo ciężkie, ale właściciel uparcie i konsekwentnie dążył do celu wykonując osobiście przez kilka lat prace kierowcy, dzięki temu poznał ten ,,biznes” w 100 % i nabył ogromne doświadczenie z zakresu transportu, zasad prowadzenia oraz rozwijania swojej firmy. Obecnie jest to firma rodzinna. Przez 28 lat zapracowaliśmy na miano firmy międzynarodowej, pełnej zaufania i rzetelności. Do każdego ze swoich klientów podchodzimy indywidualnie, by sprostać ich wymaganiom. Cechuje nas szybkość, elastyczność, uczciwość oraz praca w młodym, dynamicznym, zgranym zespole. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny transportu międzynarodowego oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych co sprawia że, nasze usługi są wykonywane na najwyższym światowym poziomie.

12232737_1665512970327694_5864577571781041278_oNasza firma działa na ternie całej Europy, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu oraz Mongolii. Posiadamy 100 zestawów składających się z ciągników siodłowych, naczep oraz chłodni, w których większość cechuje się klasą EURO6. Nasz tabor spełnia najnowsze wymogi techniczne i na bieżąco poddawany jest kontrolom technicznym i konserwacji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że transport, każdego rodzaju ładunków , które wymagają specjalnych, chłodniczych warunków, przebiegnie bezproblemowo. Gwarantujemy terminowość dostaw oraz odpowiednie warunki przewozu artykułów wymagających specjalistycznego transportu – w tym towarów przemysłowych, które wymagają kontrolowanej temperatury.

Jako firma międzynarodowa duży nacisk kładziemy na znajomość przepisów i norm obowiązujących w branży transportowej. O jakości naszych usług świadczy grono zadowolonych klientów a niektórzy z nich współpracują z nami od początku istnienia firmy z czego jesteśmy dumni. Z nami wybierasz profesjonalizm, zaangażowanie oraz bezpieczeństwo.

Nasze priorytety

  • maksymalne dostosowanie się do potrzeb klientów
  • gwarancja skuteczności połączona z najlepszą obsługą
  • zapewnienie bezpieczeństwa przewożonego towaru
  • ciągłe udoskonalanie umiejętności oraz wiedzy naszego personelu
  • terminowo dostarczone ładunki
  • zapewnienie klientowi obsługi najlepszych specjalistów w swoim fachu
  • zmniejszanie kosztów naszych usług
  • całodobowa obsługa (fachowa pomoc serwisowa)
  • stały rozwój naszego zasobu technicznego
  • spełnianie wszystkich wymogów prawnych

Masz pytania? Skontaktuj się z nami