Nasz tabor

Nasza flota liczy obecnie 100 nowoczesnych zestawów, z których najstarsze mają 4 lata. Wybór sprzętu renomowanych marek zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa naszych kierowców oraz transportowanych towarów, jak również wykorzystuje najnowsze technologie wspomagające działania łańcucha dostaw w obsłudze naszych klientów.
Stale rozszerzamy naszą flotę w oparciu o wieloletnią współpracę z najlepszymi producentami ciągników – DAF, VOLVO, SCANIA, MAN oraz naczep – KOGEL, KASSBOHRER, SCHWARZMULLER czy KRONE. Wieloletnia współpraca z tymi firmami i specjalizacja naszej floty opierająca się na ich produktach pozwalają stwierdzić, że doskonale znamy ten sprzęt i jego możliwości.
Dzięki całodobowemu monitoringowi wszystkich pojazdów i bezpośredniej łączności z kierowcami za pomocą telefonów komórkowych powierzony nam ładunek jest w pełni bezpieczny. System łączności zapewnia naszym kierowcom stałą opiekę merytoryczną oraz organizacyjną spedytorów. Precyzyjną lokalizację aut z Państwa towarem umożliwia nam system GBox.

Oferujemy także usługi z zakresu transportu chłodniczego. Gwarantujemy terminowość dostaw oraz odpowiednie warunki przewozu artykułów wymagających specjalistycznego transportu – w tym towarów przemysłowych, które wymagają kontrolowanej temperatury.

Oferujemy transport chłodniczy na terenie Polski, Unii Europejskiej oraz do Rosji, na Ukrainę, Białoruś, Norwegii oraz Szwecji. Do miejsc gdzie można zobaczyć pojazdy z logo naszej firmy dołączyła Mongolia oraz Kazachstan. Nasz tabor spełnia najnowsze wymogi techniczne i na bieżąco poddawany jest kontrolom technicznym i konserwacji, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że transport, każdego rodzaju ładunków , które wymagają specjalnych, chłodniczych warunków, przebiegnie bezproblemowo.