Bezpiecznie do celu

ZMPDlogo_SPPZgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz międzynarodowych przepisów, firma MTD posiada wszelkie niezbędne licencje, zezwolenia, karnety TIR – HVG oraz zezwolenia wielokrotne EKMT, potrzebne do kompleksowej obsługi naszych klientów.

Od 1991 roku Nasza firma jest aktywnym członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (www.zmpd.pl). Jesteśmy również członkami Stowarzyszenia Przewoźników Podlasia w Białymstoku (www.spp.bialystok.pl).
Wszystkie usługi wykonywane przez firmę MTD są objęte pełnym ubezpieczeniem OC przewoźnika.

Nasza firma od lat systematycznie powiększa swoją flotę inwestując w najnowocześniejsze środki transportu. Obecnie firma posiada 100 zestawów ciągników i naczep które są nieustannie serwisowane przez sztab wykwalifikowanych mechaników co zapewnia niezawodność naszych aut.
Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny transportu drogowego oraz kierowców z wieloletnim doświadczeniem na trasach międzynarodowych co sprawia że, nasze usługi są wykonywane na najwyższym światowym poziomie.


logo_gbox_assistPrecyzyjną lokalizację aut umożliwia nam produkt firmy Gbox oraz najnowszy system telematyczny grupy DBK Fleet Managment, który cehcują nowatorskie rozwiązania sprzętowe i programowe. Oprócz lokalizacji ma bardzo szeroki zakres możliwości. Między innymi przesyła alarmy, umożliwia podgląd pojazdów w czasie rzeczywistym, zarówno w kraju jak i zagranicą, kontroluje faktyczne zużycia paliwa, fakt jego upuszczenia, tankowania lub wymiany, na bieżąco informuje o prędkości pojazdu, kierunku jazdy, wszystkich postojach, chroni pracownika, pojazd oraz ładunek, pozwala na racjonalne wykorzystanie zasobów kadrowych, kontroluje stopień wykonania zadań zleconych pracownikom, itd. System opiera się na strukturze klient serwer: dane transmitowane z pojazdów przekazywane są do serwera komunikacyjnego, a użytkownik w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej może z nich skorzystać.

Dzięki naszym systemom mamy możliwość udostępniania naszym klientom podglądu rzeczywistego aut transportujących towar klienta poprzez „udostępnienie podglądu czasowego” wysłanego na maila klienta. Umożliwia to podgląd miejsca znajdowania się towaru w danej chwili.